Hakkımızda

Eskişehir Has Oto Elektrik, Eskişehir kamyon elektrik tesisatı, otobüs elektrik tesisatı ve otobüs tesisatı olmak üzere alanında edindiği tecrübeleri yoluna ışık yaparak bugünlere kadar ulaşmıştır.

 

Eskişehir’de ağır vasıta araçların elektrik tesisatı denilince akla ilk gelen isim olmanın haklı gururunu yaşayan Has Oto Elektrik, her biri birbirinden deneyimli personeli, hızlı çözüm üretip aynı hızla sonuçlandırması, yüksel müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Aracınızın sürüş konforunu bozmadan rutin bakımlarının yapılması bunun dışında oluşabilecek arızalarda tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yapılması çok önemlidir. Eskişehir ağır vasıta oto elektrik işlemlerinde her marka ve modelde araç için hizmet verebilen firmamız marş, webasto, klima, şarj gibi birçok konuda da hizmet vermektedir.

 

Bilgisayarlı arıza tespiti yaparak sorun neyse ona yönelip zaman kazanmadan aracınızın çalışmasını sağlayarak hem vakit hem de nakit kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Teksan Sanayi Sitesinde bulunan yerimize gelerek ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak ağır vasıta oto elektriği ile ilgili her konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Eskişehir Has Oto Elektrik  İletişim Bilgileri:

Telefon:   0536 784 69 58 | 0537 810 62 39

Adres:      Teksan Sanayi Sitesi F-1 Blok No : 7 / ESKİŞEHİR

Görseller